Lærerne

For at kunne kontakte skolen lærere brug venligst nedenstående telefonnumre og mailadresser:

  • Steen Arnkjær (SA): 0461-74834
    Steen-Torben.Arnkjær@skoleforeningen.org

  • Franziska Becher-Heidemann (FB): 0461-4700517
    Franziska.Becher@skoleforeningen.org
  • Inga Boysen (IB): 0176-72192230
    IngaMaria.Boysen@skoleforeningen.org
  • Holger Bruhn (HB): 0461-78902
    Holger.Bruhn@skoleforeningen.org
  • Ingeborg Czech-Horn (IC): 0461-49379675
    Ingeborg.Czech-Horn@skoleforeningen.org
  • Lars Danielsen (LD): 0045-63120256
    Lars.B.Danielsen@skoleforeningen.org
  • Sandra Fecker (SF): 0461-5059180
    Sandra.Fecker@skoleforeningen.org
  • Vibeke Harck (VH): 0461-73261
    Vibeke.Harck@skoleforeningen.org
  • Henrik Hoffmann (HH): 0461- 14682821
    Henrik.Hoffmann@skoleforeningen.org
  • Jasmin Paulsen (JP): 0171-7092731
    Jasmin.Paulsen@skoleforeningen.org

  • Ronja Spinty-Hammel (RS): 0461-90418935
    Ronja.Spinty-Hammel@skoleforeningen.org
  • Dirk Thaysen (DT): 04604-987936
    Dirk.Thaysen@skoleforeningen.org
  • Felix Weyhe (FW): 0461-40781942
    Felix.Weyhe@skoleforeningen.org
  • Morten Wietz (MW): 0175-3440998
    Morten.Wietz@skoleforeningen.org

 

Velkommen til skolens hjemmeside